نتایج جستجو برای عبارت :

گوهر خیراندیش چرا به آمریکا رفت؟

گوهر خیراندیش چرا به آمریکا رفت؟
مجله زیبا - به تازگی خبرهایی منتشر شده که خانم گوهر خیراندیش به آمریکا سفر کرده است اما علت رفتن این بازیگر معروف به آمریکا چیست؟ گوهر خیراندیش از بازیگران معروف و محبوب سینمای ایران است
به ادامه بروید
ادامه مطلب
صوفی از پرتو می راز نهانی دانست
گوهر هر کس از این لعل توانی دانست
قدر مجموعه گل مرغ سحر داند و بس
که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست
عرضه کردم دو جهان بر دل کارافتاده
بجز از عشق تو باقی همه فانی دانست
آن شد اکنون که ز ابنای عوام اندیشم
محتسب نیز در این عیش نهانی دانست
دلبر آسایش ما مصلحت وقت ندید
ور نه از جانب ما دل نگرانی دانست
سنگ و گل را کند از یمن نظر لعل و عقیق
هر که قدر نفس باد یمانی دانست
ای که از دفتر عقل آیت عشق آموزی
ترسم این نکته به تحقی
دانلود داستان گوهر نودهشتیا
دانلود داستان گوهر نودهشتیا

نام داستان: گوهرنویسنده: آیسا – کاربر انجمن نود و هشتیاژانر: اجتماعی، تراژدیمقدمه:گاهی، نیم نگاهی می‌تواند زندگی بخش باشد. هستند کسانی با طناب به دنبال محبت داوطلبانه به قعر چاه می‌روند.خلاصه:می‌خوام برتون گردونم به سی سال پیش.به دورانی که تنهای آرزوی مادر‌ها برای دخترهاشون، دیدن اون‌ها توی لباس سفید عروسی بوده و بس.دورانی که بلند پروازی برای دخترها عار بود و تنها راه تحقق آرز
در وجودت،یک گوهر درونی داری که در پشت حجاب های مختلف پنهان شده.مسئله ای که احساس می‌کنم ناچار به پذیرفتنش هستم.وگرنه ادامه ی زندگی بی معنا و پوچ می‌شود!زندگی پوچ هم که ناگزیر به سقوط است.
زندگی هم از همان جایی شروع می‌شود که شروع کنم این حجاب ها را کنار بزنم.زندگی غیر این که بردگی‌ست!
این گوهر درونی را خس و خاشاکی،احاطه کرده است.اول باید این کثافت ها را کنار زد و بعد شروع کرد به چکش زدن به آن.اضافه هایش را کند و دور انداخت و سمباده کشید.هم آن خ
ای برادر ارزشت ایمان توست/پیش ایزد دست دراحسان توست/گوهر خوب پرستش شرط حق/اعتقادت بر خدا رحمان توست/گشته است قرآن وعترت رهگشا/باعث پیروزی وسامان توست/ریشه دین در ولایت محوری است/هربصیرت لطف از یزدان توست/گرکمک کردی فقیران را زیاد/روضه رضوان فقط ارزان توست/ازیتیمان دستگیری میکنی/آن دعایش درد را درمان توست/پاک کن ازدیده اش اشک یتیم/گوهر خوب رضابرجان توست/باش دلسوز تمام بندگان/جمع هرثروت فقط زندان توست/میشود الگوی شیعه اهل بیت/کن توسل که همان
بر هر جوینده‌ی راستین است که به کشف گوهر درونی خویش به هر رنج و مشقّتی که باشد همّت گمارد. سرانجام زمانش فرا می‌رسد تا یک جوینده‌ی حقیقی از شرع ورق به طریق حقیقی شناخت خویش قدم گذارد. 

ابتدا نقل حدیث بزرگان و تفحّص در کلمات حق، سپس کشف حقیقت در درون خویش و ماجرای خویش را دریافتن. اوّلی یک قدم، دوّمی هزار قدم بی‌انتها.. 

داستان روح
این داستان بی‌انتها.

حلمی | هنر و معنویت
بلوچستان تو ای زیبا دیارم ، تو را از جان و دل من دوست دارمتو را ای سرزمین پاک بازی ، همیشه همدم و همراه و یارمتو را در لوح دل با جوهر خون ، به رسم الخط زیبا می نگارمتو را ای بی کران دریای عشقم ، چو موجی پر خروش و بی قرارمبود هر سنگ تو مانند گوهر ، بود خاک تو چون باغ بهارمحیاء و غیرت فرزند این خاک ، بود گنج گران و افتخارمبلوچستان ما هویت ماست ، من این نعره ز جان و دل بر آرمبلوچستان نامی ماندگار است ، صدای مردمش باشد عیارمبلوچستان بلوچستان بمانداگر
قیر گونی پلها توسط شرکت گوهر ابنیه پایتخت: قیرگونی ساختمان نوعی ایزولاسیون (عایق کاری) است که برای آببندی پلها، کف سرویس بهداشتی، پشت بام‌ها، آشپزخانه‌ها، پای ستون‌های فلزی، لکه گیری‌های کوچک و سایر موارد مورد نیاز برای عایق کاری استفاده می شود یکی از مرسوم ترین روش های عایق کردن در کشورمان استفاده از عایق قیرگونی است و اصلی ترین دلیل آن نیز در دسترس بودن این مواد و ارزان بودن آن در مقایسه با قیمت ایزوگام است کلیه امور عایقکاری و ایزو
‏وقتی تو جامعه‌ای زندگی کنی که وقتی به دنیا میای، ممکنه دو تا مرد یا دو تا زن سرپرستت باشند، سایت اجاره مادر یا پدر چیز عجیبی نیست.
اون بچّه که دو تا مرد بالا سرشن، به زودی کمبود یه زن (مادر) رو توی خونه حس می‌کنه و باید برای مادر داشتن هم، پول پرداخت کنه.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ 
اولین فایده ازدواج رسیدن زوجین به آرامش است. البته آرامش هر چند بسیار مهم است اما تنها فایده ازدواج نیست بلکه در سایه‌ی ازدواج گوهر گران‌ بهای دیگری به فرد
همزمان
با دهه کرامت، مسابقه مکتوب کتابخوانی با عنوان "گوهر مطهر"  برگرفته از کتاب "در عصمت" زندگینامه
حضرت فاطمه معصومه (س)  در سطح ادارات
شهرستان ساری برگزار گردید. 20 سوال از این کتاب طرح گردید و بانوان علاقمند باید
با شرکت در این مسابقه با زندگینامه ی گوهر پاکی و عصمت، حضرت فاطمه (س) آشنا می
شدند.
سوالات
مسابقه کتابخوانی از طریق رابط فرهنگی و پیک به نماینده امور بانوان فرمانداری
شهرستان ساری تحویل داده شد تا ایشان به ادارات زیرمجموعه شهرست
گوهر وقت و
زمان

عبادَاللهِ إنَّ
الدَّهرَ یَجْرِی بِالْباقِین کَجَریه بالماضِینَ. لایَعودُ مَاقَد وَلّی مِنْه
وَلاَیَبْقی سَرمَداً ما فیه. بندگان خدا، روزگار برآیندگان چنان می گذرد که برگذشتگان
گذشت.آنچه گذشت، باز نمی گردد و آنچه هست جاودان نخواهد بود(نهج البلاغه؛ ترجمه مرحوم
دشتی،خطبه 157).

در آموزه های
دینی"وقت و زمان" گوهر ذی قیمت و با ارزشی است که نسبت به استفاده صحیح
و درست از آن توصیه و تاکید فراوان شده است. چرا که عمر تحفه گرانسنگ و ه
ناکسان بی‌مایگی دکّان کنندعاشقان گوهر به جان پنهان کنند
گوهر پنهان درخشد از نهانزان فیوضات نهانی آن کنند
جهل دائم خلق را چون چرخ کردگوش خود بر عوعوی گرگان کنند
چون که جان با موسقی بیگانه شدلاجرم عرعر به گوش جان کنند
گرچه با جان خلق دون بیگانه استهرچه را دیوان بگویند آن کنند
تو برو بشنو نوای گونه‌گونورنه در گوش خرابت لان کنند
تو برو گوش خرابت باز کن حلمیا این کار را مستان کنند
موسیقی: Mark Eliyahu - Through Me
قسمت نشد تا در کنار هم بمانیمقسمت نشد تا در هوای هم بمیریمتا سرنوشت ما جدایی رو رقم زدای یار عاشق از جدایی ناگزیریمفرصت نشد غمگین ترین آواز خود رادر خلوت معصوم چشمانت بخوانمفرصت نشد غمگین ترین آواز خود رادر خلوت معصوم چشمانت بخوانمصد سوز پنهان مانده در سازم که یک شببا گریه در چشمان گریانت بخوانمآیینه ام چین خرده از رنج جداییاز تو سرودن یعنی فصل آشناییتو رفته ای تا صد بهار ارغوانیبعد از تو دشت و خانه را بر بگیردبعد از تو ای عاشق ترین هر کوچه
وی در خانواده‌ای کم جمعیت چشم به جهان گشود اما از یه جایی به بعد انگار یادشون رفت چجوری باید کنترلش کنن و گهش دراومد.چیز تو هر چی بچه‌ی زر زرو و زبون نفهمه.
پ.ن: قرار بود شروع کنم از دانش خودم در و گوهر بیفشانم منتها حوصله‌ش نبود

مناقب هفت گل در مدح امام زمان (عج)

چو گشت در تتق چنبری نهان گوهر
بریخت کوکب دُرّی بر آسمان گوهر

نثار انجم رخشنده بر مجرّه ببین
چو جوهری که در آرد به ریسمان گوهر

چو لعبتی که کنندش نثار در دامن
ستاره ریخته در ذیل کهکشان گوهر

برین طبقچه پیروزه بین ز دُرّ عدن
درون خوان زمرّد ز اختران گوهر

شهاب بین که بسان سنان رویین تن
چگونه ریخته بر طرف هفت خوان گوهر

ز دود تیره که بر شد به سقف دود اندود
گرفت آتش رخشنده در میان گوهر

برین رواق روان درنگر به سیّا
فقط در سی جلسه به راز موسیقی دست یابید و نوازنده و آهنگساز حرفه ای شوید.در این مسیر یکی از سازهای پیانو،گیتار،کیبورد را انتخاب نموده و یا با آموختن خوانندگی که همراه با جلسات فن بیان می‌باشد به گوهر دانش موسیقی دست خواهید یافت. 09905399925
زمان آزمایش
امام علی
فی تَقلُّبِ الأحْوالِ عُلِمَ جواهِرُ الرِّجالِ، و الأیّامُ تُوضِحُ لکَ السَّرائرَ الکامِنَةَ؛
در دگرگونیهاى احوال و زمانه است که گوهر مردان شناخته مى‏ شود، و روزگار نیّت‏هاى پنهان را براى تو آشکار مى ‏سازد
منبع
بحار الأنوار: ج77، ص286، ح1
برای ملاقاتت فکرها به سرم بوداینکه تو لایق کدام هدیه ای می دانستم:"عشق هدیه ای نمی پذیرد مگر از گوهر ذات خویش"شش ماه خودم را برای این عشق خالص کردمشش ماه طلب شش ماه مراقبهشش ماه شب زنده داریشش ماه اشک..اثر کردهدیه مرا پذیرفتی...
تمی دونم چکار کنم
گیر افتادم
مثل بیچاره ای که گوهر قیمتی و تنها سرمایه ش رو گول خورده و بی عقلی کرده و انداخته ته چاه.
چکار کنم...
چکار کنم...
من می دونم گرفتار بوده و هستم که این خسارت بهم وارد شده
ولی خدایا نوری، دستی، هدایتی، چیزی...
هرچی از خیر بهم بقرستی محتاجم خدا...
تمی دونم چکار کنم
گیر افتادم
مثل بیچاره ای که گوهر قیمتی و تنها سرمایه ش رو گول خورده و بی عقلی کرده و انداخته ته چاه.
چکار کنم...
چکار کنم...
من می دونم گرفتار بوده و هستم که این خسارت بهم وارد شده
ولی خدایا نوری، دستی، هدایتی، چیزی...
هرچی از خیر بهم بقرستی محتاجم خدا...
هر نفس آواز عشقمی‌رسد از چپ و راستما به فلک می‌رویمعزم تماشا که راستما به فلک بوده‌ایمیار ملک بوده‌ایمباز همان جا رویمجمله که آن شهر ماستخود ز فلک برتریموز ملک افزونتریمزین دو چرا نگذریم منزل ما کبریاستگوهر پاک از کجا عالم خاک از کجابر چه فرود آمدیتبار کنید این چه جاستبخت جوان یار مادادن جان کار ماقافله سالار مافخر جهان مصطفاست
زندگی بی تو چه بی معنی بودمثل شاهی که به سر تاج نداشتروبه رویت من و من کرد و نگفتدر دلش گفت و زبان واج نداشتچشمت آن گوهر بی همتا بودکس ولی جرات تاراج نداشتخنده بعد از تو نیامد به لبمبرگ سبزی تن خود کاج نداشتخواست تا جنگ کند با تقدیرفیل درمانده ولی عاج نداشتغم هجران سحری کشت مراصبح دولت شب محتاج نداشت ...#الهام_ملک_محمدی
زندگی بی تو چه بی معنی بود مثل شاهی که به سر تاج نداشت روبه رویت من و من کرد و نگفت در دلش گفت و زبان واج نداشت چشمت آن گوهر بی همتا بود کس ولی جرات تاراج نداشت خنده بعد از تو نیامد به لبم برگ سبزی تن خود کاج نداشت خواست تا جنگ کند با تقدیر فیل درمانده ولی عاج نداشت غم هجران سحری کشت مرا صبح دولت شب محتاج نداشت ... #الهام_ملک_محمدی
آدینه شب آذرخشی جهید 
آرزویی بر کاغذی نقش بست
گوهر از کوه نمایان شد 
کلاغی به چنگالی در ربود
کرکسان بر دشت سرازیر شدند
مرغکان در لانه کز شدند
چرخان با دم خروسی روبهان 
قرقاولان گریزان 
بیشه خالی از شکار شد
گرگ سحرگاه به خضرا زد
درنیافت قرقاول و مرغکی 
چون درربوده بودند کرکسان
تله گرده‌ گیر ساده‌ترین روش برای جمع‌آوری گرده است
تله‌ گرده‌ گیر مطلوب می‌تواند در شرایط بسیار خوب بیش از ۵۰ درصد تمام گرده‌هایی که زنبوران به کلنی می‌آورند و
ممکن است روزانه در حدود نیم کیلو‌گرم باشد جمع‌آوری نماید،
ادامه مطلب
حکایت کرده‌اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى رنگین و لطیف، به یک درهم خرید تا به خانه آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و مرد را گفت: «در من فایده‌اى براى تو نیست. اگر مرا آزاد کنى، تو را سه نصیحت مى‌گویم که هر یک، همچون گنجى است. دو نصیحت را وقتى در دست تو اسیرم مى‌گویم و پند سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى‌گویم. مرد با خود اندیشید که سه نصیحت از پرنده‌اى که همه جا را دیده و همه را از بالا نگریسته اس
 .
پسرا می‌گفتن که "ما فیلم ترسناک دوست نداریم!" همه‌شون با هم داد می‌زدن که "ما خب می‌ترسیم! چرا باید همچین فیلمی ببینیم؟!" پسرا همه‌شون متفقن موافق بودن که خیلی دل‌رحمن! دلشون برای آدمای بیچاره می‌سوزه و با دیدن اونا خیلی غمگین می‌شن. پسرا می‌گفتن که خیلی نگران آینده‌ن! نگران زن و بچه‌های داشته و نداشته‌شون. اونا می‌گفتن اگه برای خونواده‌شون اتفاق بدی بیفته اصلن نمی‌تونن تحمل کنن! حتمن یا گریه می‌کنن یا می‌شکنن یا ریز ریز تموم می‌
چنان گل ساده ای تا بی نهایت
خردمند‌ی ، بزرگ و با کفایت
چو ساحل امن و چون دریا عمیقی
بُوَد هر اهل عشقی مبتلایت
گوهر هستی تو را پیرایه ای نیست
هنر کم می نمایاند برایت
تفکّر در حریمت مانده مسکوت
اصالت مانده در اصل و بهایت
چنان باغ انار مُلک اجداد
پر از میوه وجود با صفایت
در این دوران سخت بی وفائی ،
کند حفظ از بد دوران خدایت .

حکایت کرده اند که صبح روز هبوط، آدم نزد پروردگار آمد و گریه ای کرد از عشق، به طراوت باران بهمنی و گفت " ای معبود و معشوق یکتای من، اکنون که ما را به تبعیدگاه نامعلومی می فرستی، گیرم که من در همه سختیهای ناشناخته در عالم آب و گل شکیبا باشم، با من بگو که آخر فراق تو را چگونه تحمل توانم کرد؟ " خدواند آهسته در گوش آدم گفت: " من خود با تو می آیم " آدم پرسید: " این چگونه باشد؟ " فرمود: " تو در سیمای آن حوّا که همراه توست خورشید لبخند من و برق نگاه من و صدای
باسلام
برخلاف سخنان ناراستی که خوندید یا شنیدید مردمان دشتی فی الحال تاجیک(فارس) اند و چون خودشون از این لفظ استفاده می کنند منم همین و اینجا درج کردم.(ناگفته نماند خودم دشتیاتی ام.)
البته درباره گذشته های دور سخن هاست که ما فعلا با اون کاری نداریم.
در آخر قول از خواجه راز:
ای بسته کمر ز دور و نزدیک
بر قتل تمام ترک و تاجیک
ممنون از اینکه خوندید.
مادر عزیزم 
           تورا با جوهر زر می نویسم
                                               شبیه در و گوهر می نویسم
                                                                           درون دفتر شعرم همیشه                                    
                                                                                                             به جای عشق ، مادر می نویسم 
اگر به شعر و شاعری خیلی علاقمندی داری پس :

کتاب ، واج و هجا را می نویسم.

برای ابتدا ، به مبلغی برای چاپ احتیاج است.

تا آخر اینکه به تمرین شعر سُرایی بپردازیم.

تک تک علوم واجب را می نویسم فقط زمان لازم است.

سلسله‌های کتب را لیست می‌کنم. بعداز واج و هجا ، بحر و ارکان ، علم بدیع و...

در تماس باشید.
برای یک اثر کامل ، کمک از هرجهت لازمست.
مطمئنا قیمت همچین کتابی بالاست ، قدر زر زرگر بداند! قدر گوهر گوهری!
موضوع : چارچوب شناسی بخش های تخصصی (1)
             بخش تحقیقات پیشرفته فرهنگی  
سخنران : سید محمد
تاریخ : 12 مرداد 98
زمان : ساعت 21:30
محل : کرج - خیابان شهید بهشتی - بعد از سه راه گوهر دشت - دهقان ویلای اول - صحن اصلی مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام
جوهره وجودی -ملت عشق

هر انسانی به کتابی مبین می‌ماند در جوهره‌اش؛ منتظر خوانده شدن.
هر کدام از ما در اصل کتابی هستیم که راه می‌رود و نفس می‌کشد. کافی است جوهره‌مان را بشناسیم.
فاحشه باشی یا باکره؛ افتاده باشی یا عاصی، فرقی نمی‌کند؛ آرزوی یافتن خدا در قلب همه ما، در اعماق وجودمان پنهان است.
از لحظه‌ای که به دنیا می‌آییم، گوهر عشق را درونمان حمل می‌کنیم.

http://nillak.com/?p=12814

این چه شوریست که در دور قمر میبینمهمه آفاق پر از فتنه و شر میبینمهر کس روز بهی می طلبد از ایامعلت آن است که هر روز بدتر میبینمابلهان را همه شربت ز گلاب و قند استقوت دانا همه از خون جگر میبینماسپ تازی شده مجروح به زیر پالانطوق زرین همه بر گردن خر میبینمدختران را همه در جنگ و جدل با مادرپسران را همه بد خواه پدر میبینمهیچ رحمی نه برادر به برادر داردهیچ شفقت نه پدر را به پسر میبینمپند حافظ بشنو خواجه برو نیکی کنکه من این پند به از گنج و گوهر م
 گزیده‌ای از وصیت‌نامه شهید سپهبد قاسم سلیمانی خدایا برای دفاع از دینت، دویدم و افتادم و بلند شدم. خدایا ثروت دستانم وقتی است که سلاح برای دینت به دست گرفتم. خدایا ثروت چشمانم گوهر اشک دفاع از مظلوم است. خدایا سپاس که مرا از اشک بر فرزندان فاطمه(س) بهره‌مند نمودی.
ادامه مطلب
دوشنبه شد منور در نظرها،
ز خشت همدلی بنیاد گشته.
ز آب دیده و آب جبینها،
ز مهر سینه ها آباد گشته.
دوشنبه از امید آباد گشته،
گلستان گشته است از عشق و ارمان.
دوشنبه گشته بس زیبا و دلکش،
دوشنبه مرکز علم است و عرفان.
به آواز فلک، هم ششمقامش
دوشنبه تا فلک آوازه دارد.
ندیده گر کسی درواز ه هایش،
درون سین هها دروازه دارد.
دوشنبه جوهر ارمان دلها،
دوشنبه گوهر دنیای تاجیک.
به روی مردم دلجوی عالم
گشاده هر در دلهای تاجیک.
معرفی سنگ

یاقوت کلمه ای عربی می باشد و نام این سنگ به فارسی “یاکند” است. این گوهر که در انگلیسی به آن ruby
نیز گفته می شود پس از الماس سخت ترین گوهری است که هیچ سوهانی به غیر از
الماس بر آن اثر نمی گذارد. این گوهر قیمتی بر روی آتش بسیار دوام می آورد و
نسبت به سایر سنگ ها در برابر نور و مواد شیمایی مقاومت بالاتری دارد.
بلور های این نگین، کانی های مهمان زیادی دارد که به شکل سوزنی و یا تجمعی
از بلور های سوزنی هستند. به کمک کانی های مهمان، نوع اصلی ر
پیامبر اکرم (ص):
 خدیجه! کجاست همانند خدیجه؟ در آن هنگام که مردم مرا تکذیب می کردند، او مرا تصدیق کرد، و او برای دین خدا با من همکاری و همیاری نمود، و با ثروت خود مرا برای پیشبرد دین کمک کرد، خداوند متعال به من فرمان داده است که خدیجه علیهاسلام را به داشتن خانه ای از یک گوهر در بهشت که رنج و ناآرامی در آن نیست مژده بدهم.

۱۰ رمضان المبارک مصادف با ۱۵ اردیبهشتوفات ام المومنین ؛ اولین بانوی مسلمانهمراه و یار وفادار پیامبر صل‌الله‌علیه‌و‌آلهح
سنگ‌ یا گوهرهای قیمتی و نیمه قیمتی طی فرایندی برش داده، جلا دیده و حکاکی شده و در اصطلاح به Engraved Gem معروف می‌باشند. گاهی با ایجاد تغییراتی بر روی این مواد از آن ها در ساخت مهر و یا در صنعت دکوراسیون داخلی نیز استفاده می‌شود. این سنگ‌‌ها اغلب از مناطق خاصی قابل استخراج بوده و زیبایی چشم‌نوازی دارند. باید اشاره کرد، رنگ روشن و شفافیت هر چه بیشتر یک گوهر به ارزش و اعتبار آن می‌افزاید. گفته می‌شود حکاکی تصویر و یا نوشته بر روی سنگ‌های قیمتی ب
این اشک دیده شوید فرش ره هدایت/با معرفت بیاید سوی بشر سعادت/بسیاردر حوادث هردم خداخداکن/درحالت توسل برما شود عنایت/عشق نبی وآلش سرمنشاءپرستش/برقلب پاک آید آن نعمت ولایت/قرآن همیشه باشد سرمشق زندگانی/فیض بهشت ایزد اندر ره امامت/شوق عبادت حق درنیمه شب چه زیباست/تااز خدا بگیری آن گوهر رضایت/باشد دعای نابت روز ظهورمهدی/مملو شود سراسر دنیاپر از عدالت/
امام محمد باقر(ع) پنجمین اختر فروزان آسمان امامت و هفتمین گوهر عرش عصمت است. او شکافنده و تبیین کننده علوم اسلامی است. امامی که سراسر زندگی‌اش نور بود و همه لحظات عمر با برکتش، در راه ارشاد و هدایت انسان‌ها صرف شد.

به مناسبت شهادت امام پنجم شیعیان داستان هایی را از ایشان آورده ایم:
ادامه مطلب
دانلود فیلم ایرانی مشت آخر با لینک مستقیم
به کارگردانی مهدی فخیم زاده و تهیه کنندگی سید حامد حسینی در ژانر کمدی و اکشن ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند مهدی فخیم زاده، گوهر خیراندیش، احمد نجفی، رامین راستاد، گلناز خالصی، حمیدرضا قلی خانی، سیاوش معمارزاده، آتنا مهیاری نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
دانلود فیلم مشت آخر
کارگردان: مهدی فخیم زاده
موضوع: اجتماعی
محصول: ای
گفته های دین من برتر زِ دُر و گوهر استاصحاب پیغمبرم بهترین خلق عالم استمهر صحابه از دل کی توانم برون کنمبر گو بی مهر صحابه چون کنمتا گردش جهان و دور آسمان به پاستآن چراغ جاودان اسلام ماستای اسلام ای دین جاودان ، ای راهت پُر زِ جود و تواندور از تو اندیشه ی بدان ، پاینده هستی و جاودانای دشمن از تو سنگ خار ، جان من فدای حرف پیغمبرماسلام ما دین برتر است ، پیغمبرش بهترین عالم استدر را تو کی ارزشی دارد این جان ما ، پاینده هستی اسلام ماگر آتش بارد به
مولود کعبه عشق   در کعبه  به پا  گشت ، خدا می داندمولِد   شیر  خدا   گشت ، خدا  می دانددر شب حادثه  در جای پیمبر  خوابیدهجرت  دوست  روا  گشت ، خدا می داندفاطمه کفو علی بود ، چنان  دسته گلیاز چه  قبرش  به خفا گشت  ،خدا می داندیُطعمون است سه شب خاطره ی افطارشسفره   لبریز  صفا   گشت ، خدا می دانددست پرورده ی دامان رسول است علیراه  او  جمله ،  وفا  گشت ،  خدا  می داندعلم در سینه ی  دریایی او مخفی  ماندنکته  در  نکته  چها  گشت،   خدا می داندبار ها
MILF 
یک فرشته ی سن بالا ست که در نگاه سطحی نخست کمی سن بالا ست ولی در عین حال که کمی از زیبایی  جوان ش را از دست داده، به جاش گوهر های دیگری به دست آورده که در وصف نجنگد. 
MILF 
فارغ از جاذبه های جنسی مرسوم دارای جاذبه های غیر جنسی ای هستند که نه من میتونم بگم . نه شما میتونین بفهمین. نه خود میلف  میدونن چرا اینقدر جذابن
منتی ها برای کسایی که چشماشونو از گرد و غبار شهوت و حشر شسته باشن و جور دیگر بخوان ببینن جذابیت هاشونو بولد میکنن
به قول شاعر میگه :
مکتب سردارماشور ولایت محوری است/باولایت تاشهادت دررکاب رهبری است/عشق ناب حاج قاسم میدهد درس وفا/شیوه اودربصیرت مکتب پیغمبری است/انقلاب ونهضت مابیمه خون شهید/گوهر اخلاص ایشان بانوای حیدری است/حامی اسلام وقرآن استقامت کار او/خون پاک حاج قاسم ازدیار کوثری است/اوشده سرداردلها کربلایی مسلک است/آسمان مسلمین را مثل شمس واختری است/رهروراهش فراوان مردمان سرزمین/درمیان اهل عالم خصلت اوسروری است/جنگ حق وباطل ما مالک وعماراوست/تاقیامت دردل ما مثل
تا حالا هممون که نه ولی اکثرمون رفیتم مشهد. رفتیم زیارت. چند نفرمون رفتیم مسجد گوهر شاد و توی مجموعه آستان قدس رضوی و دیدیم
ریزتر بشیم چند نفرمون کتیبه های قرآنی که روی کاشی های این مسجد هست و دیدیم. آیه هاشو خوندیم، معنی کردیم؟
این مسجد به دستور همسر شاهرخ تیموری در قرن نهم هجری توسط قوام الدین شیرازی ساخته شده. خط کوفی کاشی های این بنای اسلامی از بهترین نمونه های دنیاست.
اعععععع 40 روز گذشتاااا
41 روزمهههههههههههه
مبارکم باشههههههههههههههههههههههه

یه چیزه دیگه
امروز داشتم با دوستم حرف میزدم بعد یهو گفت امروز چرا نیومدی مدرسه امتحان بدی(در صورتی که امروز امتحانمون کنسل بود)
منم گفتم مگه کنسل نشده بود گفتش نه امروز امتحان دادییم
ولی با یه ساعت تاخیر
بعد من شرو کردم به فوش دادن به خودمو معاونمونو ناظممم
بعد گفتش وللش کن حالا خودت چطوریو اینا
همینجوری داشتیم میحرفیدیم یهو گفت ایسگات کردم*-*
منم یه کلمه ی گوهر
نام آیولایت ریشه ی یونانی
داشته و به معنای گل بنفشه می باشد. رنگبندی این گوهر مانند همان گل، از آبی کمرنگ
تا پررنگ و بنفش است. رنگ های شفاف تا نیمه شفاف به این سنگ پدیده ی چند رنگی بودن
بخشیده،  بدین معنی که این گوهر از زوایای مختلف رنگ های گوناگونی را به نمایش
می گذارد.
ادامه مطلب
بهم میگی مجبور نیستم همه رو دوست داشته باشم

نمیدونم شاید ... 
اما میخام اینو بدونی که من همه رو دوست ندارم 
کلا دایره دوستای من خلاصه میشن ب ۴ نفر ... 
۴ نفری ک ازشون فاصله گرفتم ... اونم خیلیی زیاد 
بی معرفتم . بی مرامم احمقم همه اینارو میدونم و بخاطرش هم متاسفم
اما تنها چیزی ک میخام بدونی اینه که من هنوزم دوستون دارم و بهتون فکر میکنم
یاسمن . تارا . نرگس و گوهر شماها تنها ادمایی هستین ک دلم میخاد همیشه داشته باشم.... 
انتظار باور ندارم اما این حرفا

چنان گل ساده ای تا بی نهایت
خردمند‌ی ، بزرگ و با کفایت
چو ساحل امن و چون دریا عمیقی
شود هر اهل عشقی مبتلایت
گوهر هستی تو را پیرایه ای نیست
هنر کم می نمایاند برایت
تفکّر در حریمت مانده مسکوت
اصالت مانده در اصل و بهایت
چنان باغ انار مُلک اجداد
پر از میوه وجود با صفایت
در این دوران سخت بی وفائی ،
کند حفظ از بد دوران خدایت .

سومین خورشیدایران حضرت شاه چراغ/بارگاه اوگلستان حضرت شاه چراغ/ازتباراهل بیت ونسل پاک موسوی/چشمه ای براهل ایمان حضرت شاه چراغ/علم وتقوا و کمالش اسوه ای برشیعیان/شد حریمش نورباران حضرت شاه چراغ/داده برشیراز ومردم گوهر احسان خود/اوپناه بر غریبان حضرت شاه چراغ/گنبدنورانی او ملجاءاهل دل است/زمزم برلطف و عرفان حضرت شاه چراغ/اوبرادر بر رضا وحضرت معصومه بود/گشته است محبوب رحمان حضرت شاه چراغ/کشورماازوجودش غرق در آرامش است/زائرش مهدی دوران حضرت
درشب قدرخدالطف وعنایت دارد/شیعه راحضرت اوفیض وکرامت دارد/برسد مومن شوریده به درگاه وصال/با علی سوی دلش گنج ولایت دارد/زمزم آل نبی گوهر چشمان بشر/این همه عشق فقط اوز امامت دارد/معرفت لازمه درک شب قدر خداست/تاسحر شوردعا مزدحلاوت دارد/اشک چشمان ولایی شب قدری زیباست/ ازبر شیعه فقط نورهدایت دارد/میرسد مژده مهدی به تمنای ظهور/موسم یاری او وقت اطاعت دارد/
کاش درماه مبارک مغفرت حاصل شود/بخشش ایزدفراوان بهرما کامل شود/درتکاپوی حقیقت جنگ با شیطان خوش است/بابصیرت بر مقام بندگی نائل شود/زمزم دلدادگیها سوی آل مصطفاست/عشق زیبای ولایت گوهر محفل شود/حیدری کن قلب وجانت اندراین ماه صیام/باعلی کشتی دینت راهی ساحل شود/وقت افطار وسحرها اشک بااخلاص ریز/در نماز وروزه خود همنشین دل شود/شوق آزادی جان است از جهنم شیعه را/نقشه شیطان ودشمن بهراو باطل شود/کاش مهدی ازظهورش یک نشانی آورد/ناگهان وقت حضور حجت عادل ش
غزلیات حافظغزل شماره ۳۶۷فتوی پیر مغان دارم و قولیست قدیمکه حرام است می آن جا که نه یار است ندیمچاک خواهم زدن این دلق ریایی چه کنمروح را صحبت ناجنس عذابیست الیمتا مگر جرعه فشاند لب جانان بر منسال‌ها شد که منم بر در میخانه مقیممگرش خدمت دیرین من از یاد برفتای نسیم سحری یاد دهش عهد قدیمبعد صد سال اگر بر سر خاکم گذریسر برآرد ز گلم رقص کنان عظم رمیمدلبر از ما به صد امید ستد اول دلظاهرا عهد فرامش نکند خلق کریمغنچه گو تنگ دل از کار فروبسته مباشکز د
مشاور انتخاب رشته رتبه ام را میپرسد و من هول میکنم و میگویم هزار و هشتصد. تازه تا میخواهم نفس راحتی بکشم که گفتمش و تمام شد میگوید افرین! و من میفهمم که رتبه را اشتباه گفته ام چون مال من افرین ندارد.  صفر دوم را هم اضافه میکنم و باز از همان موقع تا به حال بغضم میگیرد. 
تنها درسی که از کنکور گرفتم این بود که ای بسا مثل سگ تلاش میکنی و نتیجه تلاشت پودر میشود. همین. حالا هم جر خواهم داد حنجره ای را که زیر گوشم بگوید: عرق سعی محال است که گوهر نشود!
عرق
ز تو با تو راز گویم به زبان بی‌زبانیبه تو از تو راه جویم به نشان بی‌نشانیچه شوی ز دیده پنهان که چو روز می‌نمایدرخ همچو آفتابت ز نقاب آسمانیتو چه معنی لطیفی که مجرد از دلیلیتو چه آیتی شریفی که منزه از بیانیز تو دیده چون بدوزم که تویی چراغ دیدهز تو کی کنار گیرم که تو در میان جانیهمه پرتو و تو شمعی همه عنصر و تو روحیهمه قطره و تو بحری همه گوهر و تو کانیچو تو صورتی ندیدم همه مو به مو لطایفچو تو سورتی نخواندم همه سر به سر معانیبه جنایتم چه بینی به ع
1- در کشور ما بخش عمده‌ای از سفر جنبه‌ی زیارتی دارد.

2- سفرهای زیارتی باچه هدفی انجام می‌شود؟ به منظور زیارت مرقد امامان بزرگوار (ع) و امامزاده‌ها و بازدید از مکان‌های مقدس.

3- نام مساجدی که از نظرمعماری زیبای اسلامی نیز مورد توجه گردشگران هستندرا نام ببرید؟ مسجد امام وشیخ لطف‌ا... در اصفهان. مسجد جامع یزد و مسجد گوهر‌شاد در مشهد.

ادامه مطلب
بهرتکریم بشر کوه کرامت میرسد/شیعیان را آفتاب برج عصمت میرسد/دخترموسی بن جعفر یک شفیعه تابهشت/حضرت معصومه آن آوای رحمت میرسد/یادمان فاطمیه خواهرمولارضاست/سرقامت گوهر خوب فضیلت میرسد/اوحریم باصفای اهل بیت مصطفی/اول ذیقعده آن گنج ولایت میرسد/خویش راآماده کن سوی زیارتگاه او/بارگاه قم حریمی برعنایت میرسد/معدن علم ووقار و عزت و سازندگی/این همه الطاف ازسوی امامت میرسد/روزمیلادش خدا برشیعیان دارد نوید/آفتاب ورهنمایی برهدایت میرسد/زائر این آست
♦️طبق قوانین فیزیکقراردادن یک آهن در میدان مغناطیسیپس از مدت کوتاهیآنرا به "آهن رُبا" تبدیل میکند.
حال...قراردادن یک ذهن در میدان مغناطیسیِ بدبختی،میشود "بدبختی رُبا"...و قرار دادن در میدان مغناطیسیِ خوشبختی،میشود "خوشبختی رُبا"... هرچه را که میبینیدهرآنچه را که میشنویدو هر حرفی که میزنیدهمه دارای انرژی مغناطیسی هستندو ذهن شما را "همان رُبا" میکنند!
پس همیشه با افراد سالم ، باهوش ، موفق و سعادتمند معاشرت نمایید تا خصوصیات آنها را جذب کنید.
ب
خواص عقیق بر روی بدن

در کتب فارسی آورده شده است که اگر کشته آن را با آب و یا شربت میوه سیب حل کنید و استفاده نمایید برای جلوگیری از خونریزی معده، لخته شدن خون، کثرت حیض و همچنین درمان جنون، بیماریهای طحال و بسیاری بیماری دیگر مفید بوده و اثرات بسیار زیادی به همراه دارد. از دیگر خواص عقیق این است که سرمه‌ی ساخته شده از این سنگ، بینایی را تقویت و چشمها را درخشان می سازد . این گوهر برای بن آوردن خونریزی لثه بسیار مفید بوده ، و دندان ها را محکم می
دانلود فیلم ایرانی مردی بدون سایه
فیلم سینمایی مردی بدون سایه به کارگردانی و  تهیه کنندگی علیرضا رییسیان ساخته شده است. این فیلم در سال 1397 و در ژانر اجتماعی ، درام ولید شه از جمله بازیگرانی که در فیلم جدید مردی بدون سایه بازی کرده اند عبارتند از لیلا حاتمی، امیر آقایی، فرهاد اصلانی، علی مصفا، نادر فلاح، گوهر خیراندیش و نسیم ادبی … شما می توانید این فیلم زیبا و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : علیرضا رییسیان
مو
بهرشیعه دررجب طوفان ماتم آمده/درشهادت نامه او بازهم غم آمده/حضرت موسی بن جعفر شدشهیدراه دین/از فراقش ناله هایی چون محرم آمده/هفتمین گوهر برای دوستان اهل بیت/یاداز زنجیر وزندان اشک زمزم آمده/میشود باب الحوائج کشته درسجن بلا/مجلس سوگی برای او فراهم آمده/زمزم دلدادگی شیعیان کاظم شده/بهرایمان وولایت حبل محکم آمده/تسلیت برمهدی او درفراق حضرتش/برمصیبتهای کاظم بازمرهم آمده/
دردناک ترین دردِ علی (ع) جهل مقدس مردمانی است که فرق ایمان را با نام خداوند و به قصد قربت می شکافند. من معتقدم همه وجوه دیانت در مکتب آزادی بخش خداوند محصول شیرین عقلانیت است. هیچ چیزی برای بشر ترسناک تر از انکار عقـل و اندیشــه در مقابل تعصّب مقدس نیست. هیچ موجـودی مخوف تر و درّنده تر از او نیست که ردای پر تکلّف و بی مغزی از ظواهر شریعت را می پوشد و آن را همه ی حقیقتِ دین و غایت اراده حق می انگارد. در غربت و اندوه علی همین بس که او دُرّ علم و اندیش
سحر های صحن گوهر شاد حال و هوای معنوی خاصی دارد . می شود آن را به دو نیم تقسیم
کرد . نیمه ای که مردم به سمت قبله می نشینند و مشغول دعا و نماز هستند و نیمه ای
که به سمت گنبد حضرت رضا (ع) . هر کسی در حال و هوای خودش است . هیچ کس حرفی نمی
زند اما چشم ها از حال و هوای آدم ها خبر می دهد ، چشم هایی که به گنبد خیره شده
اند و حتی با نگاه فریاد می زنند ... این جا لازم نیست درد دل آدم ها را بدانی و
بشنوی تا برایشان اشک بریزی . برق چشمانشان کافیست تا همدردشان شوی و چشم
ای مسلمان محواسرائیل را کامل کنید/ریشه کن اندرجهان این دشمن قاتل کنید/وقت هم عهدی ماشدباامام ورهبری/عشق زیبای ولایت رابه دل حاصل کنید/روزقدس آمدکه دنیا عزتی آردبه کف/برسر قوم یهودی مرگ رانازل کنید/حامیان ظالم اوشمرهای روزگار/انتقام حق برای ظلمشان شامل کنید/اتحاد مسلمین را گوهر روی زمین/ازبصیرت برسعادت خویش رانائل کنید/مژده داده رهبرما هم ظهوروفتح قدس/نقشه دشمن برای دین خودباطل کنید/
آب بندی ساختمان های سیمانی توسط واترسیلs500 : آب بندی نمای ساختمان معمولا از چند بخش تشکیل می شود . در این نوع از  نماها معمولا آجر و سنگ را ترکیبی کار می کنند و چون بین آن ها درزهایی هست ک آب از آن ورود می کند باعث ترک خوردن و باد کردن گچ و کاغذ دیواری داخلی ساختمان می شود که هزینه های بسیار بالایی برای مالک به همراه دارد شرکت گوهر ابنیه پایتخت با تولید عایق نانو واترسیل گامی نوین به جلو نهاده است جهت کسب اطلاعات بیشتر با این شماره تماس بگیرید: 091
عایق کاری دور سینک ظرفشویی توسط چسب ماستیک: ماستیک ها جهت پر کردن درزها می باشد که نقش موثری را در تامین حفاظت ، دوام ، زیبایی و به ویژه آب بندی ساختمانهای مسکونی ، صنعتی و عمومی ایفا می کند و همچنین برای درزگیری درزهای انبساط و اجرایی مصرف می شوند.شرکت گوهر ابنیه پایتخت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.شماره تماس کار شناس فنی:09121754110

ادامه مطلب
دانلود تمام قسمت های سریال هیولا
دانلود قسمت نوزدهم سریال هیولا
نام اثر: سریال هیولا
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: کمدی
کارگردان : مهران مدیری
نویسنده : پیمان قاسم خانی
با هنرنمایی: مهران مدیری ، فرهاد اصلانی ، شبنم مقدمی ، گوهر خیراندیش ، شیلا خداداد ، محمد بحرانی
زبان: فارسی
مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه
سال تولید: 1397
تاریخ انتشار: 1397
درباره سریال هیولا :
« هیولا » جدیدترین ساخته مهران مدیری، به نوی
موضوع : چارچوب شناسی بخش های تخصصی (4)
            آینده شناسی ایران 
سخنران : سید محمد 
تاریخ : 98/05/26
ساعت : 21:00
محل : کرج - خیابان شهید بهشتی - سه راه گوهر دشت به سمت حصارک - دهقان ویلای اول - صحن اصلی مسجد امام حسن مجتبی علیه السلام
این نمازجمعه هاذکراست وحال و دلبری/جانفشانی برولایت دررکاب رهبری/گوهراخلاص وایمان هست درروح نماز/گنج تقواوبصیرت در مقرسروری/سنت خوب الهی فضل آن بی انتهاست/یادگار نیک احمد از رخ پیغمبری/باولایت تاشهادت هر مصلی پرخروش/شیعه پویا وولایی بانوای حیدری/میشود آدینه ما یادمان از کربلا/خطبه اش سیراب سازد مثل آب کوثری/دشمنان رسوانماید هرامام جمعه اش/گوهر وحدت برایش هست شوردیگری/جان ودل مملونماید از امید وزندگی/درپرستش میدهد او حس وحال برتری/زمزم
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، طلعت نهاوندی اشعار کرد: با توجه به رخصت فرمانداری زنجان و ابلاغ آن به اصناف، همه آرایشگاه هی زنانه تا شناسایی ثانوی تعطیل است. این مسئول امتداد داد: این تصمیم از لفظ حجره اصناف و خویشتن آرایشگران  بخاطر حفظ سلامت جامعه اتخاذ شده است؛ چراکه طی کار، آرایشگر فاصله کمی با مراجعه کننده خویشتن دارد. وی با اظهار اینکه اغلب آرایشگاه ها در محل استیجاری بوده و با شیوع بلای ناگهانی کرونا تو حال زیان دهی هستند
زمزم ماه مبارک گلفشان دیده هاست/آشنای بنده حق درسحرذات خداست/خوش به حال شیعیانش موقع افطاریش/وقت دیدارالهی شبنم ذکر ودعاست/سفره قرآن ایزدپهن هرمحفل شده/درعمل اخلاص مومن بهرسختی رهگشاست/هرنمازوروزه آن تیربرشیطان شود/میهمان عرش اعلی بندگان باولاست/گوهر خوب بصیرت تابهشت حق رود/نیمه شبهادست احسان الهی پرعطاست/بسته درزنجیرو زندان دست شیطان رجیم/خوش به حال شیعیانی عاشق برکربلاست/وقت اصلاح درون ویاری مهدی رسید/مژده روز ظهورش بهرعالم آشناست/
سال ها از سنگ زبرجد به عنوان یک سنگ درخشان و زیبا غافل بوده اند و از آن به عنوان یک سنگ کم ارزش یاد می کرده اند که به وفور قابل یافت بوده است اما امروز دوباره به عنوان یک سنگ ارزشمند از آن استفاده می شود.در مقالات گذشته در ارتباط با نگین های به کار رفته در بخش زیورآلات بحث کردیم. در این مقاله نیز سعی داریم تا با معرفی سنگ زبرجد یا همان پریدات ویژگی های منحصر به فرد این سنگ را نظیر سختی، نحوه نگهداری و تمیز کردن و … برشماریم و به سوالات متدوالی که
امام آخرین مولای شیعه است/فراق اوشب یلدای شیعه است/به ما گفتند مولا خواهد آمد/امید مومنین آقای شیعه است/تفال زن به قرآن با توسل/که روزش زمزم زیبای شیعه است/بیامولاجهان مملوزمشکل/ز جور دشمنان غوغای شیعه است/بوددربعدهرشب صبح وخورشید/ولی الله دین دنیای شیعه است/در این یلدای طولانی وضوکن/توسلهای ما آوای شیعه است/زچشمان قطره اشکی راروان کن/وصال حضرتش سودای شیعه است/به کویش با بصیرت پاگذاریم/ولایت گوهر رعنای شیعه است/نگارستان رحمان حضرت اوست/ام
اسامی بازیگران مشت آخر
مهدی فخیم زاده, گوهر خیراندیش, رامین راستاد, احمد نجفی, گلناز خالصی, حمیدرضا قلی خانی, سیاوش معمارزاده, آتنا مهیاری.
خلاصه داستان مشت آخر:
این فیلم یک طنز موقعیت توام با اکشن و حادثه است. در فیلم «مشت آخر» همچون اکثر آثار فخیم‌زاده پس زمینه‌ای با تم اکشن، ورزشی و رزمی دیده می شود که این بار با چاشنی کمدی موقعیت ساخته و پرداخته شده است.

دانلود در ادامه مطلب
ادامه مطلب
انقلاب ماشکوه وافتخارعالم است/مژده بسیارسویش ازنبی خاتم است/برخمینی وشهیدان ده سلامی جاودان/شیعیان مرتضی راجلوه هایی محکم است/نردبان آسمان را وصل کرده برزمین/نهضت اسلامی ماباولایت همدم است/عرصه بین الملل رافتح کرده انقلاب/سوی مستضعف همیشه امت مامرهم است/نسل کوثررایگانه حضرت سیدعلی/مقتدای کل عالم آن نگار زمزم است/لشکری اندررکابش جانفشان مهدوی/موقع تحویل مهدی آن لوای پرچم است/گوهر آمادگیها هست تاروزظهور/از بصیرت کشور مامملو از رستم است/
گریه برمرتضی درزمزم چشمان ماست/این توسل باارادت گوهر ایمان ماست/گرچه در مظلومیت صدچشمه دارد حضرتش/عشق اودرجان شیعه همره احسان ماست/کوفه گشته بی ولایت درشب قدر علی/داغ اوتاروزمحشر دردل وبرجان ماست/یاعلی ذکرمدام ودرعبادت کامل است/مزداین ماه مبارک دیده گریان ماست/می نویسد حضرت حق مغفرت با سرنوشت/گرعنایت اونماید سخت هم آسان ماست/ماهمه درکوی مولا چون غلام درگهیم/باولایت تاشهادت نقطه پایان ماست/دررکاب رهبرخودمنتظر بهر ظهور/یوسف زهراامید وم
✅ دانلود رایگان فیلم جدید لس آنجلس تهران
ژانر: کمدی | فانتزی
سال انتشار: 1398
بازیگران: پرویز پرستویی، مهناز افشار، گوهر خیراندیش، شیرین یزدانبخش، زهیر یاری، بانیپال شومون، ژوبین رهبر، ماهایا پطروسیان و ...
کارگردان: تینا پاکروان
ادامه مطلب
باران توطئه ها بر ثمر نشست
در کُنجِ فقر پدر با پسر نشست
فاسد شدند گروهی از حاکمان
زخم زبان مدّعیان هم به بر نشست

مدیون تک تکِ افراد  میهنند
خوردند و رفته بدامان دشمنند
بدنام و مفتضح و خرابی همیشگی
آوارگان غربت و همخواب ماتمند

چپ یا که راست یکی بوده در نظر
دزدیده اندو فراهم شد این خطر
شاید که چشمه شود بسته با دو بیل
سیلاب را نبود چاره ای دگر

میگویم از غم مردم که عالی اند
در وقت جشن و عزا مثل قالی اند
هرکس که آمده پا روی شانه هاست
همواره دست
درنمازجمعه هاعطرولای حیدر است/سنت خوب پیمبربا عطای حیدراست/می خروشد سوی دشمن رمی شیطان میکند/چونکه مملوهر مصلی از ندای حیدراست/گوهر خوب ولایت قلبهاراپرکند/شیعه پویاتاقیامت ازصفای حیدراست/این نمازجمعه ما زمزم دلدادگی است/منتظردائم برای آن شفای حیدراست/وحدت آدینه هارا جستجوکن درنماز/دردها درمان نابش در دوای حیدراست/ازبصیرت مومنینش حامیان رهبرند/شامل لطف الهی بادعای حیدراست/هست گلبانگ مصلی دعوت بربندگی/منتشردرگوش شیعه هم صدای حیدراست/
دانلود فیلم ایرانی کلوپ همسران با کیفیت عالی
دانلود فیلم کلوپ همسران با کیفیت عالی
فیلم کلوپ همسران در ژانر کمدی و خانوادگی توسط مهدی صباغ‌زاده که هم تهیه کنندگی و هم کارگردانی این اثر را داشته ساخته شده است. که بازیگران معرفی مانند محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، بیژن بنفشه‌خواه، سمیرا حسن‌پور ، رضا بنفشه‌خواه، گوهر خیراندیش در فیلم سینمایی کلوپ همسران نقش آفرینی کرده اند.شما می توانید ا
نمونه‌ای روشن از جهان گمشده را می‌توان در غفلت از «حیاء» و «حریم» دانست. گوهر زندگیِ اصیل، «حیاء» و رعایت «حریم افراد» است. «حیاء»، موجب می‌شود تا انسان‌ها از آشکارساختن و نمایش و برخوردهای تند پرهیز کنند و «حریم»، نگاهبان مرزها است. حریم، فقط نوعی جدایی نیست. هرچند هاله‌ای را ایجاد می‌کند که مانع تجاوز دیگران باشد، ولی ضمن آن‌که تمامیت آدمی را حفظ می‌کند، حریم دیگران را نیز نگه می‌دارد. زیرا اساساً در صورتی می‌توان حریم داشت که برای
اندرآ ای اصل اصل شادمانی شاد باش
اندرآ ای آب آب زندگانی شاد باش

گرت بیند زندگانی تا ابد باقی شود
ورت بیند مرده هم داند که جانی شاد باش

همچنین تو دم به دم آن جام باقی می‌رسان
تا شویم از دست و آن باقی تو دانی شاد باش

بر نشانه خاک ما اینک نشان زخم تو
ای نشانه شاد زی و ای نشانی شاد باش

ای هما کز سایه‌ات پر یافت کوه قاف نیز
ای همای خوش لقای آن جهانی شاد باش

هم ظریفی هم حریفی هم چراغی هم شراب
هم جهانی هم نهانی هم عیانی شاد باش

تحفه‌های آن جهانی می‌
بسم الله الرحمن الرحیم

بعضی موقع ها بعضی دعاها عجیب میچسبن.
مثل زیارت جامعه کبیره ی حرم امام رضا.

بشینی و ببینی امامِ هادی عجب گوهر گرانبهایی رو برامون امانت گذاشتن.
بخونی و ببینی که قرآن و عترت چطور توی فرازهای این دعا چفتِ هم شدن، اونجاهایی که میگه
و ایاب الخلق الیکم ...
و اشرقت الارض بنورکم ...

توی قرآن مگه اینا منتسب به خدا نبود؟
الله اکبر!

بخونی و ببینی فرازهاش توی قران چطوری اومدن و اهل بیت عجب مخلوقاتی ان. تفاوتشون هم با خدا عجیبه.
به نام خدای شنهای طبس

آیت الله بهجت:  آیا مسلمان ها کسی مثل علی(ع) را داشته باشند و کارشان به جایی برسید که از خدم و حشم و بنده آمریکا و اروپا و سگ و خوک باشند؟ اصلامعلوم نیست که این ها در دین یهود و نصاری باشند ؛ هیچ فرقی بین اینها و بت پرست ها نیست!

منبع: گوهر های حکیمانه ص 181:

راز گوی درخشانی که ترامپ و سلمان بر روی آن دست گذاشتند!+عکس
https://www.yjc.ir/fa/news/6100029
قصّه‌ی ماری که مریم می‌شوددیو آدم‌شکل آدم می‌شود
سنگ خود خواهی اگر گوهر کنیکوره را آتش فراهم می‌شود
خانمان بر باد خوش‌تر، ناز چیست؟دردْ خود در عشق مرهم می‌شود
در دم آن آستان روح‌بخشصد کمر فولاد هم خم می‌شود
این‌ چنین آ: کاه‌وزن و بادروپابه‌پایت اسم اعظم می‌شود
عاقبت حلمی ز شب بالا نشستصبحگه در پرده‌ی بم می‌شود
موسیقی: سمفونیک پوئم "توفان" اثر چایکوفسکی

#میرزا_جواد_ملکی_تبریزی 
#توصیه_به_پیش_نمازها
باید خو را بیازماید: انگیزه او از ارشاد و موعظه چیست؟ اگر دین است بکار موعظه پردازد و اگر خداى نخواسته انگیزه او آلوده به خواهش هاى نفسانى است، یا اخلاص کارش بر او، روشن نیست، موعظه خلق را ترک کرده، به سازندگى خویش پردازد، و در پى کسب دو گوهر گرانسنگ ( (صدق و اخلاص) ) بر آید. چنانچه در این تلاش، راستى و خلوص داشته باشد، خداوند او را راه نماید.
دستورالعمل های عرفانی
#توصیه_های_اخلاقی_علما
ثروت یا مایه[۱] از مفاهیم عامی است که در حوزه‌های موضوعی مختلف استفاده می‌شود. به‌طور خاص ثروت، از مفاهیم اقتصاد ی است که به فراخور نوع نگاه و جایگاه مورد استفاده قرار گرفته، تعاریف متفاوتی از آن شده‌است. ثروت را می‌توان شاخص تعیین جایگاه اقتصادی هر فرد دانست که کیفیت و کمیت آن در تقسیم‌بندی طبقات اقتصادی تعیین‌کننده‌است «دسته‌ای از ظرفیت‌های تولیدی است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند» این تعریف آدام اسمیت نظریه‌پرداز اقتصاد ب
نارضایتی این حقیر از کارکرد عدالت در کشور به دلیل آنکه این ارزش والا باید گوهر بی‌همتا بر تارک نظام جمهوری اسلامی باشد و هنوز نیست، نباید به این معنی گرفته شود که برای استقرار عدالت کار انجام نگرفته است. واقعیّت آن است که دستاوردهای مبارزه با بی‌عدالتی در این چهار دهه، با هیچ دوره‌ی دیگر گذشته قابل مقایسه نیست.۱۳۹۷/۱۱/۲۲
تاریخچه سنگ زمرد
این سنگ در طول بیش از ۶ هزار سال در اغلب فرهنگ های مختلف دنیا نظیر
یونان باستان و ایران منبع جاذبه و احترام محسوب می شده است. از میان سنگ
های قیمتی بریل، این گوهر تاریخچه بالایی دارد. شواهد فروش آن در بازارهای
بابل در ۴ هزار سال پیش از میلاد نیز وجود دارد.
در تورات نیز از این گوهر به عنوان سنگ زیربنای شهر بیت المقدس نام آورده
شده است و به این دلیل نزد مردم بیت المقدس و قوم بنی اسرائیل از احترام
زیادی بر خوردار است. این سنگ به
اسلام افتخارش مثل امام راحل/انسان بافضیلت مملو زدین وعاقل/روح خداخمینی یک آیت الهی/درنزدمردمان شد آقافقیه عادل/درسادگی زبانزد مانند اهل بیت است/از نسل پاک حیدر برشیعه گشته نازل/افکارناب خودرا ازکربلا گرفته/اسلام انقلابی با مرتضاست کامل/برپانموده نهضت بامحور ولایت/بر افتخار دنیا ایران نموده نائل/اندر قلوب ملت اوهست جاودانه/کشتی انقلابش آمدبه سوی ساحل/بعدامام راحل سیدعلی است رهبر/هرنقشه ای زدشمن آقانموده باطل/این گوهر ولایت نائب برای مه
امام حسین علیه السلام فرمودند :
(( اگر دنیا در نظر دیدگان (اشخاص پست) چیز گرانبها و نفیسی است، پس همانا که پاداش و ثواب الهی از آن برتر و گرانبهاتر است.  
و اگر بدن های ما را برای مرگ خلق کرده اند، پس کشته شدن در راه خدا با شمشیر افضل و والاتر است.
و اگر سهم و روزی (انسان) در این دنیا (ی دون و پست ) مقدّر شده است ،
 پس زیبا و نیکو آن است که از شدت حرص در طلب روزی کاسته شود .

و اگر سرانجام جمع آوری مال دنیا ترک آن است ، 
پس چرا انسان به چیزی که آن را ترک
نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که
نصیحت های جالب گنجشک به مرد دمشی
حکایت 3 پند گنجشک
حکایت
کرده اند که مردى در بازار دمشق، گنجشکى زیبا، به یک درهم خرید تا به
منزل آورد و فرزندانش با آن بازى کنند. در بین راه، گنجشک به سخن آمد و به
مرد گفت:« در من سودی براى تو نیست. درصورتی که مرا ازاد کنى، تو را سه
پند مى گویم که هر یک، مانند گنجى است. دو پند را وقتى در دست تو اسیرم مى
گویم و نصیحت سوم را، وقتى آزادم کردى و بر شاخ درختى نشستم، مى گویم.
مرد با خود اندیشید که سه پند از پرنده اى که
این غزل در تاریخ 31/4/1377 و در زمان دانشجویی آقای حسن سعیدی خادم خالدی ، در گوهر دشت کرج سروده شده  و در روزنامه ی رایزن جوان کرج منتشر شده است .
چشمم نشسته در خون ای ماهرو کجایی صیدی اسیر بندم ، به دیدنم نیایی ؟ 
از خون شراب سازم گر عزم مِی نمایی جانم فدات سازم در خانه ام گر آیی
چشمم به در سیه شد ، شاید ز در درآیی حالی ز ما بپرسی ، مهری به ما نمایی 
عمری در انتظارت ، سر کرده ام که شاید با تو به سر نمایم ، ایام بینوایی 
خوار و زبون ز عشقت ، گردیده ام
خیلی از افراد دنبال منبعی معتبر و کامل هستند که همه آن چیزی را که در ارتباط با یک گوهر می خواهند در یک مقاله بیابند، نوشتار  پایین نوشتاری کامل و جامع  در ارتباط با سنگ آمیتیست و زبرجد می باشد. سنگی بنفش رنگ که بزرگان-بزرگواران زادگان برای نوع پوشش و زیور آلات خود از آن استفاده می‌کنند چرا که رنگ بنفش سمبول(لاتین) قدرت می باشد. در این مقاله انواع معادن موجود سنگ، ساختار متفاوت این سنگ، نحوه نگهداری، خرید و تشخیص ارزش جواهری آن و از همه مهمتر
عیدقربان آمده برمارسیده امتحان/ دلسپاری برولایت ازبرای بندگان/گوهر اخلاص باشد شرط اعلای قبول/سرفرازی درعبادت هست عشق شیعیان/درمنا ازبهرحاجی رمی شیطانی نکوست/پرتووحدت نماید محوکل دشمنان/شوراسماعیل دارد از خلیل الله یاد/افتخارآفرینش ازبرکل جهان/عاشق آل محمد عیدی او بی نظیر/اسوه شدنام ولایت ازبرای مومنان/باولایت تا شهادت معنی قربانی است/نورباران شدزمین و هم سرای آسمان/عیدقربان یادمانی از حسین و کربلاست/گریه هاهرشیعه دارد بهرزینب بی اما
من لیاقت ندارم کسی منو دوست داشته باشه.ادم حیوونی ام.جفتک میندازم.بدیخت زنم.چ قدر بدبخته واقعا اونی ک زن من شه.چی فکر میکنه واقعا پیش خودشش؟؟فازش چیه.؟؟من حتی لیاقت مدارم خدا هم دوستم داشته باشه.ی موجودِ گوه و کاملا بی لیاقت.بی لیاقت ب نظرم خیلی خوب منو توصیف میکنه.بی لیاقت،بی مرام،احمق،فرصت نسنج،و باز هم احمق.
حافظ ی سری شعر داره خلاصه میگه تو ب تقصیر خود افتادی از این در محروم.
بدیش اینه از این ب بعد هر چی گیرم بیاد میگم از این بهتر هم میشد.ت
شب به هم درشکند زلف چلیپائی را
صبحدم سردهد انفاس مسیحائی را
گر از آن طور تجلی به چراغی برسی
موسی دل طلب و سینه سینائی را
گر به آئینه سیماب سحر رشک بری
اشک سیمین طلبی آینه سیمائی را
رنگ رؤیا زده ام بر افق دیده و دل
تا تماشا کنم آن شاهد رؤیائی را
از نسیم سحر آموختم و شعله شمع
رسم شوریدگی و شیوه شیدائی را
جان چه باشد که به بازار تو آرد عاشق
قیمت ارزان نکنی گوهر زیبائی را
طوطیم گوئی از آن قند لب آموخت سخن
که به دل آب کند شکر گویائی را
دل به هجران تو عم
ناکسان آفتاب نمی‌دانندگوهر شراب نمی‌دانند
سر به چاه خود فرو کردهقصّه‌ی ماهتاب نمی‌دانند
درب آسمان به خود بستهجز زمین خواب نمی‌دانند
کاسه‌ی شکست می‌بندندجز ره لعاب نمی‌دانند
کودکان فکر و اوهامندذکر بی‌حجاب نمی‌دانند
عیسی زمان نمی‌بینندتشنگان راه آب نمی‌دانند
گفت حلمی به وقت دریابندحالیا این صواب نمی‌دانند
موسیقی: Giolì & Assia - Inside Your Head
دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند
واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند
بیخود از شعشعه پرتو ذاتم کردند
باده از جام تجلی صفاتم دادند
چه مبارک سحری بود و چه فرخنده شبی
آن شب قدر که این تازه براتم دادند
بعد از این روی من و آینه وصف جمال
که در آن جا خبر از جلوه ذاتم دادند
من اگر کامروا گشتم و خوشدل چه عجب
مستحق بودم و این‌ها به زکاتم دادند
هاتف آن روز به من مژده این دولت داد
که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند
این همه شهد و شکر کز سخنم می‌ریزد
اجر صبریست کز آن
متن آهنگ نیرنگ تهم
آواز قناری بودم ، فکر کردم سلامِ گرگم
فکر کردن دلالی توو هنره مقصودم
ولی من بودم حراجِ گوهر
گفتن دنبالِ آب گل آلوده ام
ولی من شرابِ سرخم خودم
پرتویِ درخشانِ روزنه ی ذوق
توو دل شبایِ جمعه ام خودم
ادامه مطلب
همین الآن چند قطره ای بارید :) 
تا صدای چکه های باران را شنیدم لپتاب را کنار زدم و پریدم بیرون . باران های بهاری زود تمام می شوند . و این فرصت کم به دست می آید . ماه رمضان ، دهان روزه و زیرِ باران دعا خیلی به استجابت نزدیک است . نام بردمتان و دعا کردم ...
+ دیشب رفیق یه نفسِ عمیق کشید و گفت : ماه رمضونم داره تموم میشه . من :| یه نگاهی به گوشیم انداختم و گفتم چهارمه ها تازه . گفت تازه اون اشتباس امروز سومه :) 
اما مساله اینه که وقتی ارزش لحظه های این ماه رو ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها